Nafuflex Easy Tech 1


Однокомпонентна, модифікована полімером бітумна товстошарова мастика
для гідроізоляції, що наноситься набризком

Властивості продукту

 • Модифікована полімером бітумна товстошарова мастика
 • Низький економічний розхід
 • Еластичний матеріал здатний перекривати тріщини
 • Наноситься набризком за допомогою спірального насоса
 • Не містить розчинників, не шкідливий для оточуючого середовища
 • Відповідає нормам DIN 18195 та DIN 15814

Технічні дані матеріалу Nafuflex Easy Tech 1:

Показник Одиниця виміру Значення Примітки
Густина г/см3 бл. 0,9
Умови нанесення °С ≥ +5 При температурі 20 °С і вологості 65 %
Час висихання дні 1 — 2 Температура повітря та основи
Витрата л/м2 3,9

5,2

Товщина мокрого шару | Товщина сухого шару

3,9 мм 3 мм

5,2 мм 4 мм

В залежності від стану основи і способу виконання ізоляції, витрати матеріалу можуть бути більшими

Дані продукту Nafuflex Easy Tech 1:

Спосіб поставки Відро – 30 л Піддон (12 відер по 30 л)
Зберігання В закритій тарі при температурі від +5 °С до +30 °С у сухому стані впродовж 6 місяців. Усі компоненти повинні бути захищені від нагрівання, прямих сонячних променів та замерзання під час зберігання та транспортування!
Рекомендація Для захисту навколишнього середовища будь ласка повністю очистіть упаковку

Властивості специфікації основані на лабораторних випробуваннях і можуть змінюватися у практичному застосуванні. Для визначення індивідуальної технічної придатності необхідно провести попередні випробування відповідно до умов застосування.

 

 

Області застосування продукту

 • Гідроізоляція вертикальних, горизонтальних та похилих поверхонь під захисними шарами
  згідно DIN 18195
 • Захист фундаментів від ґрунтових вод
 • Тимчасове затримання просочення води до максимальної глибини фундаменту 3 м нижче рівня
  ґрунту

Рекомендації по використанню

Підготування основи

Nafuflex Easy Tech 1 придатний для нанесення на всі мінеральні основи. Підготування основи здійснюється згідно з DIN 18195 ч. 3. Поверхня, призначена для нанесення повинна бути незамерзлою, сухою, очищеною від речовин, що можуть перешкоджати зчепленню (пил, масло для опалубки і т.д.), не мати порожнин, напливів з опалубки та відкритих тріщин. Допускаються злегка вологі поверхні. Для ізоляції стін від негативного тиску на цокольному рівні рекомендується нанести мінеральний розчин (напр. Oxal DS HS). Тріщини чи порожнини > 5 мм слід заробити відповідним розчином (наприклад, Oxal SРМ). У місцях з’єднання підлоги та стін необхідно виконати галтель та нанести мінеральний розчин (наприклад, Oxal SРМ).

При правильній підготовці основи немає необхідності використовувати грунтовку. Сильно вбираючі або порохняві основи необхідно попередньо обробити ґрунтом з Nafuflex GІР.

Нанесення гідроізоляції

Nafuflex Easy Tech 1 наноситься на основу рівномірно шляхом набризку. Товщина шару нанесення залежить від тиску води у конструкції. У випадку гідроізоляції конструкції від води без тиску, товщина сухого шару повинна складати мінімум 3 мм (нанесений у 2 шари). При більшому тиску води рекомендована товщина сухого шару — мінімум 4 мм (нанесений у 2 шари) із влаштуванням армуючої сітки Nafuflex Grid 25 NF.

Догляд за поверхнею

Nafuflex Easy Tech 1 до набуття ним водостійкості необхідно захищати від дощу. Необхідно виключити можливість гідростатичного навантаження та впливу морозу до повного висихання нанесеного покриття. Після висихання гідроізоляційний шар необхідно захистити від різних негативних впливів (механічних чи термічних пошкоджень, УФ-променів) шляхом влаштування захисних плит. Лише тоді можна пошарово засипати котлован.

Інші рекомендації

Виконуючи гідроізоляцію будівельних об’єктів дотримуйтесь DIN 18195 та інструкції для проектування та нанесення гідроізоляції шляхом застосування гідроізолюючої збагаченої полімерами бітумної маси.