Nafuflex Basic 2


Швидковисихаюча двокомпонентна, модифікована полімером бітумна товстошарова мастика для гідроізоляції будівельних конструкцій

Властивості продукту

 • Модифікована полімером бітумна товстошарова мастика
 • Компонент-порошок забезпечує швидке висихання
 • Еластичний матеріал здатний перекривати тріщини
 • Консистенція зручна для нанесення шпателем
 • Стійкий до радону
 • Не містить розчинників, не шкідливий для оточуючого середовища
 • Відповідає нормам DIN 18195, частина 4, 5, 6 та DIN 158

Технічні дані матеріалу Nafuflex Basic 2:

Показник Одиниця виміру Значення Примітки
Густина г/см3 1,15 Змішаного матеріалу
Час нанесення год. 1 — 2 При температурі 20 °С і вологості 65 %
Умови нанесення °С ≥ +5 Температура повітря та основи
Час висихання дні 1 — 2 При температурі бл. 20 °С і вологості 65 %. Час висихання може збільшуватися чи зменшуватися в залежності від температури, вологості, основи та товщини нанесеного шару
Витрата кг/м2 4,8

6,6

Товщина мокрого шару | Товщина сухого шару

4,2 мм 3 мм

5,7 мм 4 мм

В залежності від стану основи і способу виконання ізоляції, витрати матеріалу можуть бути більшими

Дані продукту Nafuflex Basic 2:

Спосіб поставки Відро – 28 кг Піддон (12 відер по 28 кг)
Зберігання В закритій оригінальній упаковці у сухому стані впродовж 12 місяців. Усі компоненти повинні бути захищені від замерзання!
Рекомендація Для захисту навколишнього середовища будь ласка повністю очистіть упаковку

Властивості специфікації основані на лабораторних випробуваннях і можуть змінюватися у практичному застосуванні. Для визначення індивідуальної технічної придатності необхідно провести попередні випробування відповідно до умов застосування.

Області застосування продукту

 • Гідроізоляція вертикальних, горизонтальних та похилих поверхонь під захисними шарами
  згідно DIN 18195
 • Захист споруд від ґрунтових вод
 • Тимчасове затримання просочення води до максимальної глибини фундаменту 3 м нижче рівня
  ґрунту
 • Захист споруд при тимчасовому піднятті рівня ґрунтових вод до 3 м (у поєднанні з
  будівельними конструкціями із водонепроникного бетону)

Рекомендації по використанню

Підготування основи Nafuflex Basic 2 придатний для нанесення на всі мінеральні основи. Підготування основи здійснюється згідно з DIN 18195 ч. 3. Поверхня, призначена для нанесення повинна бути незамерзлою, сухою, очищеною від речовин, що можуть перешкоджати зчепленню (пил, масло для опалубки і т.д.), не мати порожнин, напливів з опалубки та відкритих тріщин. Допускаються злегка вологі поверхні. Для ізоляції стін від негативного тиску на цокольному рівні рекомендується нанести мінеральний розчин (напр. Oxal DS HS). Тріщини чи порожнини > 5 мм слід заробити відповідним розчином (наприклад, Oxal SРМ). У місцях з’єднання підлоги та стін необхідно виконати галтель та нанести мінеральний розчин (наприклад, Oxal SРМ).

Перед нанесенням бітумної мастики основу необхідно прогрунтувати. Для постійно поглинаючих поверхонь ґрунтовку готують із 2 частини Nafuflex Basic 2 та 10 частин води. Сильно вбираючі або порохняві основи необхідно попередньо обробити ґрунтом з Nafuflex GІР.

Нанесення гідроізоляції

Nafuflex Basic 2 необхідно перемішувати не менше 3 хв до утворення однорідної пастоподібної речовини за допомогою мішалки на малих обертах. Матеріал наноситься на основу рівномірно за допомогою шпателя. Товщина шару нанесення залежить від тиску води на конструкцюї. У випадку гідроізоляції конструкції від води без тиску, товщина сухого шару повинна складати мінімум 3 мм (нанесений у 2 шари). При більшому тиску води рекомендована товщина сухого шару — мінімум 4 мм (нанесений у 2 шари) із влаштуванням армуючої сітки Nafuflex Grid 25 NF.

Догляд за поверхнею

Nafuflex Basic 2 до набуття ним водостійкості необхідно захищати від дощу. Необхідно виключити можливість гідростатичного навантаження та впливу морозу до повного висихання нанесеного покриття. Після висихання гідроізоляційний шар необхідно захистити від різних негативних впливів (механічних чи термічних пошкоджень, УФ-променів) шляхом влаштування захисних плит. Лише тоді можна пошарово засипати котлован.

Інші рекомендації

Виконуючи гідроізоляцію будівельних об’єктів дотримуйтесь DIN 18195 та інструкції для проектування та нанесення гідроізоляції шляхом застосування гідроізолюючої збагаченої полімерами бітумної маси.